Haber

24 saat geçti. MHP’den Ferdi Tayfur’un Gazze videosu geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İsrail-Hamas çatışmalarına ilişkin açıklamasının üzerinden 24 saatten fazla zaman geçti ve kendisine 24 saat süre tanındı.

Partinin resmi Twitter hesabından Gazze saldırısına ilişkin görüntüler paylaşıldı. MHP lideri Bahçeli’nin grup toplantısındaki açıklamalarının yer aldığı videoda Ferdi Tayfur’un ‘Acılar’ müziği kullanıldı.

Ne oldu?

Bahçeli önceki gün yaptığı paylaşımda şunları söyledi: Milliyetçi Hareket Partisi olarak çağrımız şudur: Bugünden itibaren 24 saat içinde ateşkes sağlanamazsa, saldırılar durmazsa, mazlumlara bomba atılmaya devam edilirse Türkiye’nin bir an önce harekete geçmesi gerektiğini milletimle açıkça paylaşıyorum. tarihi, insani ve dini sorumlulukları gereği devreye girer ve gereğini yapar. “Gazze’yi koruma ve koruma misyonunu üstlenmek bizim mirasımızdır” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye destek vererek, “Sayın Devlet Bahçeli’ye Filistin konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Tarihimizin, inancımızın ve insanlığımızın gereği olan çağrısını destekliyorum.”

Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Atılan her adımı, yapılan her çağrıyı desteklediğimiz gibi, Devlet Bahçeli’nin Gazze ve Filistinli kardeşlerimiz için yaptığı açıklamaları da takdir ediyor ve destekliyorum.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu