Haber

Bülent Şahinalp: Bugün Altılı Masa Ortak Çalışma Grubu’nun Çalışmalarına Demokrat Parti Genel Merkezinde Devam Ettik. Çalışmalarımızı Aralıksız ve…

Demokrat Parti Genel Lider Yardımcısı Bülent Şahinalp, “Bugün Altılı Masa Ortak Çalışma Grubu’nun çalışmalarına Demokrat Parti Genel Merkezi’nde devam ettik. Çalışmalarımızı aralıksız ve kararlı bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.

CHP Genel Lider Yardımcısı Faik Öztrak, DÜZGÜN Parti Genel Lider Yardımcısı Ümit Özlale, DEVA Partisi Genel Lider Yardımcısı İbrahim Çanakcı, Demokrat Parti Genel Lider Yardımcısı Bülent Şahinalp, Gelecek Partisi Genel Lider Yardımcısı Feridun Alım ve Saadet Partisi Genel Lider Yardımcısı Sabri Tekir; ‘Altılı Masa Ortak Çalışma Grubu’ olarak Demokrat Parti Genel Merkezi’nde bir araya geldi.

Buluşmayı Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Şahinalp duyurdu. Şahinalp, sosyal medya hesabından, “Bugün Altılı Masa Ortak Çalışma Grubu (OÇG)’nun çalışmalarına Demokrat Parti Genel Merkezinde devam ettik. Çalışmalarımızı aralıksız ve kararlı bir formda sürdürüyoruz” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu