Yaşam

Nazan Öncel’den hayranlarının evlilik tekliflerine yanıtı: Üç otuzu geçtim, beni ne yapacaksın?

Sanatçı Nazan Öncel, hayranlarından aldığı evlilik teklifleriyle ilgili sosyal medya hesabından bir görüntü yayınladı. Önl, “Nazo gel benimle evlen diyor. Gurur duyuyorum tatlım, üç otuz yaşındayım diyorum, bundan sonra beni ne yapacaksın?”

‘KENDİMİ BİLE KALALIYORUM’

Sanatçı şu notu paylaştı:

“Son altı yıldır birileri benimle evlen diyor. Tamam, baba var. Yalnızlık Allah’a mahsustur ama bizim gibi maddi ve manevi özgürlüğünü eline almış insanların kimseye ihtiyacı yoktur. Gerçek bu.

Öte yandan çok sıkıcıyım, ciddiyetimi bilenler sululuktan hoşlanmadığımı bilir. Okuyorum okuyorum, piyanonun başından kalkmam, tozlanmadan dolaşmaya çalışırım, evin içinde bir aşağı bir yukarı yürürken hep mırıldanırım, hayatımı adadığım bir mesleğim var; Bu iş yaşı ne olursa olsun yazar da yazar, müzik yazmasam hikaye yazarım, roman yazarım, aranjman yaparım, dikiş dikerim, yün örerim, fotoğraf karmaşası yaparım, bir dakika boş duramam.

Sadece uykuda dinleniyorum. Ben de kimseyle paylaşmam. Bu benim için çok büyük bir adım, ki öyle olmayacak. Huysuz, titiz, düzen manyağı, hijyen manyağı, can sıkıntısını seven biriyim; Böyle insanlarla yaşamak kolay değil. Hatta bazen kendimi kalabalık buluyorum, bundan haberiniz var mı; HAYIR. Aa bunlarda var ben tatlıyım diyecektim ama hayallerinizi bu kadar yıkmak istemedim artık…” (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ) See More

kusadasi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu